Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Warmińsko-Mazurski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

O nas

Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Warmińsko-Mazurski swoją pracę społeczna realizuje za pośrednictwem dwóch filii znajdujących się w Lidzbarku Warmińskim oraz w Olsztynie gdzie też znajduje się siedziba naszej organizacji.

Komu pomagamy? Na sercu leży nam niemal każdy, kto znajduje się w potrzebie – uważamy że każdy człowiek ma nieocenioną wartość, zasługuje na godne życie i szacunek – są to elementy naszej misji, którą realizujemy w oddziale warmińsko-mazurskim.

Godne życie możliwe jest tylko wtedy kiedy otaczający nas ludzie mają zapewnione podstawowe potrzeby życiowe – jedzenie, ubranie czy dach nad głową. Niestety często się zdarza, że tych podstawowych elementów brakuje, dlatego też pomoc w tych prostych potrzebach staraliśmy się do tej pory realizować.

Nawiązaliśmy dobrą współpracę z Bankami Żywności, organizowaliśmy zarówno zbiórki żywności jak i punkty jej wydawania dla osób znajdujących się w potrzebie.

Każdego roku zbieramy też setki kilogramów odzieży, dla tych, którzy jej potrzebują.

Wierzymy, ze dobroć i pomoc okazana drugiemu człowiekowi, zaowocuje i zachęci kolejne osoby do dzielenia się swoimi darami, talentami, czasem i dobrami materialnymi z innymi ludźmi.

Pragniemy poszerzać nasze działania i wzbogacać o kolejne obszary. Będzie to możliwe dzięki zaangażowaniu osób o dobrych sercach. Dzięki każdej wpłacie, darowiźnie, pomocy rzeczowej czy środkom wpłaconych w ramach 1 procenta podatku będziemy w stanie dotrzeć do kolejnych osób z naszymi działaniami, programami, akcjami charytatywnymi i zbiórkami publicznymi.

Ważne dokumenty

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Warmińsko-Mazurski
ul. Gdyńska 2a
10-254 Olsztyn

Nr konta bankowego:
49 2030 0045 1110 0000 0273 8600

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij